Mieszadło Collomix MK 140

CENA: od 146,44 PLN do 146,44 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Mieszadło Collomix MK 140 COLLOMIX Mieszadło MK 140 (41.749-000) Charakterystyka produktu: Szczególnie wytrzymałe mieszadło profesjonalne do ciężkiej, codziennej pracy na budowie Trzy skrzydła mieszadła umożliwiają szybkie wykonanie pracy w przypadku wszystkich ciężkich i bardzo gęstych (lepkich) materiałów Do następujących gatunków materiałów: zaprawa, jastrych, beton, tynk ocieplający, materiały z dodatkiem piasku kwarcowego, masy samopoziomujące Dane techniczne: Długość: 590,00mm Średnica: 135mm Typ mocowania: M14

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Mieszadło Collomix MK 140 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 30 miejscu w kategorii Mieszarki biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 124,99 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Mieszarki aktualnie lepiej sprzedaje się Mieszadło Collomix WK 90S . Średnia cena tego produktu w sklepach to 75,00 zł i jest ona niższa o 84,29% od średniej ceny w kategorii Mieszarki.

W ostatnim czasie w kategorii Mieszarki największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Mieszarka Collomix XO 1 .

Mieszadło Collomix MK 140 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Collomix w ogóle aktualnie znajduje się na 12 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Collomix jest Mieszadło Collomix WK 90S . Aktualnie najlepszym produktem marki Collomix jest Mieszarka Collomix XO 1 .

Collomix znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Mieszarki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Collomix w tej kategorii jest Mieszarka Collomix CX 10 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Mieszarki Powermat.

Urządzenia Collomix w kategorii Mieszarki są średnio tańsze niż Mieszarki w ogóle.

Aktualnie Collomix najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Collomix > Mieszarki Collomix

Podobne produkty: Mieszadło Collomix mk 160 Mieszadło Collomix mm 115

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: